Odwiedź nas również na stronach:

Management

Polecamy występy genialnego, wszechstronnego, charyzmatycznego artysty!

DAVE NILAYA to pochodzący z Wenecji wokalista, kompozytor muzyki i autor tekstów. Na swoim koncie ma dwie autorskie płyty (Wood?n?steel, Ex Terra) oraz koncert Live zarejestrowany w krakowskim Lizard King. Od początku swojej działalności w Polsce wystąpił na ponad 500 koncertach uświetniając wiele prestiżowych imprez. Dave to prawdziwy wulkan energii o pięknym, aksamitnym głosie. Znakomicie sprawdza się w różnorodnym repertuarze od jazzu (koncerty z eMband), przez delikatne ballady (Dave Nilaya Trio), po energetyczne utwory z gatunków pop i rock (Dave Nilaya Conexus). Będąc wyjątkową osobowością zyskał uznanie nie tylko na wielu polskich scenach, ale też w programach telewizyjnych z udziałem największych gwiazd (np. ?Jaka to melodia??).

O tym jak wyjątkowym i wszechstronnym jest artystą świadczy wyróżnienie przyznane mu na XIII Festiwalu Piosenki Poetyckiej im. Jacka Kaczmarskiego.

Artysta dopasowuje repertuar do miejsca i potrzeb klienta, a repertuar obejmuje m.in. utwory, których listę można pobrać >>tutaj<<.

Utwory w wykonaniu artysty możesz ogladnąć tutaj:

Galeria oferty